Wykład i warsztaty ŁUTW: Z naturą mi do twarzy

start 1 grudnia 2021 13:00

Łukowski Ośrodek Kultury

koniec 1 grudnia 2021 16:00

Lokalizacja: Łuków, ul. Ks. Kard. S. Wyszyńskiego 20

Serdecznie zapraszamy Słuchaczy ŁUTW na wykład i warsztaty tworzenia naturalnych kosmetyków pn. "Z NATURĄ MI DO TWARZY", które odbędą się 1 grudnia 2021r. o g. 13.00 w Galerii PROwizorium. 

Spotkanie poprowadzi mgr farmacji - Agata Kwaśna-Nowak. Koszt 10 zł od osoby. Zapisy i opłata na warsztaty do 26 listopada 2021r. Liczba miejsc ograniczona. 

WARSZTATY TWORZENIA NATURALNYCH KOSMETYKÓW „Z NATURĄ MI DO TWARZY” – podczas wykładu oraz warsztatów słuchacze zapoznają się z tematyką naturalnych kosmetyków, będą mieli okazję nauczyć się „czytania etykiet” kosmetyków  i wybierania tych z bezpiecznym, naturalnym składem.

Część praktyczna obejmie naukę robienia kosmetyków z naturalnych, lokalnie dostępnych produktów (słuchacze ŁUTW wykonają ziołową sól do kąpieli).

Serdecznie zapraszamy!

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.