Niedziela z teatrem: „Pani Podróżalska”

start 23 stycznia 2022 16:00

Łukowski Ośrodek Kultury

koniec 23 stycznia 2022 17:00

Lokalizacja: Łuków, ul. Ks. Kard. S. Wyszyńskiego 20

Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza na familijny interaktywny spektakl teatralny pt. „Pani Podróżalska” w wykonaniu Agencji Infinitum z Lublina. 

Specjalne karnawałowe przedstawienie odbędzie się już w niedzielę 23 stycznia 2022 roku o godz. 16:00 w sali widowiskowej Łukowskiego Ośrodka Kultury.

„Pani Podróżalska” to kolejny spektakl na łukowskiej scenie z cyklu „Niedziela z teatrem”. To 60 minut dookoła świata z Panią Podróżalską. Familijny spektakl dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych ukazuje zwyczaje i tradycje karnawału w Polsce oraz na świecie. Ekscentryczna i zabawna globtroterka Pani Podróżalska zabierze dzieci w pełną humoru i przygód drogę poprzez różne kraje świata, ukazując zróżnicowanie kulturowe, ucząc tolerancji i rozbudzając ciekawość. Ile pączków zjeść w Tłusty Czwartek? Jak zostać Kocim Królem w Danii? Czy pomarańcze w Belgii naprawdę przyniosą szczęście? Jak dostać się na Samobodrom - przemarsz szkół samby w Rio de Janeiro? To tylko część pytań, na które w czasie swojej wędrówki po kuli ziemskiej odpowie Pani Podróżalska wciągając dzieci w zabawę, której towarzyszyć będą występy taneczne z czterech stron świata.

Bilety w cenie 18 zł do nabycia w kasie Kina Łuków oraz TUTAJ

Serdecznie zapraszamy!!!

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.