Walentynki w Kamenie

start 13.02.2018 godz. 18:00

Klub Kamena, Łukowski Ośrodek Kultury

koniec 13.02.2018 godz. 19:30

Lokalizacja: Łuków, ul. Ks. Kard. S. Wyszyńskiego 20

We wtorek 13 lutego 2018 roku o godz.18:00 w Galerii PROwizorium Łukowskiego Ośrodka Kultury odbędzie się kolejne spotkanie w klubie „Kamena". Tym razem zebranym towarzyszyć będzie nastrój walentynkowy. W programie zaplanowano atrakcje artystyczne i udział publiczności w okazjonalnym spotkaniu. Nie zabraknie jak zwykle muzyki, poezji...i scenerii teatralnej z okazji święta zakochanych.

Łukowski Ośrodek Kultury i klub „Kamena" zapraszają na wtorkowe spotkanie do Galerii Prowizorium ŁOK wszystkich „porażonych" strzałą Amora, jak również zainteresowanych scenerią walentynkową.
Na klubowych gości czeka okazjonalny gadżet walentynkowy Zofii Kamoli i „słodkie" serduszko dla wszystkich Walentynek. Zapraszamy!!!

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.