Imieniny Bożeny

start 13.03.2018 godz. 16:00

Łukowski Ośrodek Kultury

koniec 13.03.2018 godz. 19:00

Lokalizacja: Łuków, ul. Ks. Kard. S. Wyszyńskiego 20

Łukowski Ośrodek Kultury oraz Towarzystwo Fruwającej Muchy zapraszają wszystkie Panie z Łukowa i okolic na „Imieniny Bożeny”.

13 marca 2018r. (wtorek) w godz. 16.00 – 19.00 w Sali Widowiskowej Łukowskiego Ośrodka Kultury odbędzie się kiermasz, podczas którego będzie można skorzystać z darmowych usług, takich jak: make up, stylizacja paznokci, konsultacje z podologii, skanowanie skóry, analiza składu ciała, brafittig, porady ślubne, techniki parzenia herbaty, SPA dłoni, porady z teorii samoobrony oraz zachowania w sytuacjach kryzysowych, porady masażysty, konsultacje z położną. Na chętnych będą czekały stoiska z przekąskami, biżuterią, fotobudka oraz niespodzianki.

O godz. 17.00 Towarzystwo Fruwającej Muchy złoży kwiaty przy pomniku Bożeny Kurowskiej w Parku Miejskim w Łukowie.

Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza również do udziału w „Imieninowym konkursie z ŁOK”. Konkurs polega na uzupełnieniu zdania „Wymarzony prezent, który chciałabym/ chciałbym otrzymać w dniu swoich imienin/ urodzin to….. ponieważ…..”. Odpowiedzi należy przesłać do 12 marca 2018r. a adres mailowy [email protected] bądź na facebook ŁOK.

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się podczas wydarzenia „Imieniny Bożeny” 13 marca 2018r. o godz. 19.00 w Sali Widowiskowej Łukowskiego Ośrodka Kultury.

Serdecznie zapraszamy!

Zdjęcia (1)

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.