Wyniki konkursu na prezentację multimedialną "Moja Niepodległa"

  • 10.11.2017, 08:53 (aktualizacja 17.11.2017 13:40)
  • Tomasz Kanadys
Wyniki konkursu na prezentację multimedialną "Moja Niepodległa"
9 listopada 2017 roku w Łukowskim Ośrodku Kultury odbyło się rozstrzygnięcie konkursu na prezentację multimedialną „Moja niepodległa”.

Konkurs w ramach Łukowskiej Mocy Kultury „Moja Niepodległa" zorganizowali: Burmistrz Łukowa Dariusz Szustek oraz Łukowski Ośrodek Kultury. Udział w nim wzięło 9 uczestników, którzy przygotowali 8 prezentacji. Komisja w składzie której zasiedli wszyscy uczestnicy konkursu: Klaudia Mucha, Magdalena Sosnowska, Julia Semczuk, Maciej Wardak, Daniel Kaźmierczak, Bartosz Makowski, Weronika Owczarska, Weronika Wójtowicz oraz Patrycja Picuła, po obejrzeniu 8 prezentacji multimedialnych, postanowiła nagrodzić Daniela Kaźmierczaka.

Prezentację będzie można zobaczyć na Koncercie Laureatów w piątek 10 listopada 2017 roku o godz. 13.00 w Łukowskim Ośrodku Kultury. Zapraszamy :)
 

Tomasz Kanadys
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe