Święty Mikołaj już w Łukowie - przygotowania do imprezy „W Świątecznej Krainie”

  • 4.12.2017, 20:45 (aktualizacja 06.12.2017 19:24)
  • Tomasz Kanadys
Święty Mikołaj już w Łukowie - przygotowania do imprezy „W Świątecznej Krainie”
Święty Mikołaj już w Łukowie!!! Odwiedził dziś Łukowski Ośrodek Kultury w którym zostawił kilkaset prezentów i słodyczy, które rozdamy dzieciom w środę 6 grudnia 2017 roku od godz. 14.00 na Placu Solidarności i Wolności w Łukowie.

Prezenty te będzie można zdobyć wygrywając gry i konkursy oraz śpiewając kolędy i recytując świąteczne wiersze. W namiocie będzie można natomiast wziąć udział w warsztatach plastycznych i wykonać kartkę bożonarodzeniową czy też ozdoby choinkowe, za co dostaniemy słodki upominek. Będziemy mieli też okazję posłuchać kolęd w wykonaniu laureatów wielu konkursów wokalnych - młodych wokalistów z Fabryki Piosenki Łukowskiego Ośrodka Kultury. Około godziny 15 zapraszamy na degustację wigilijnych potraw.
O godzinie 16.45 planowane jest przybycie Świętego Mikołaja i uroczyste rozświetlenie choinki miejskiej, która będzie zdobić Plac Solidarności i Wolności w Łukowie przez cały okres świąteczny.

Na imprezę mikołajkową „W Świątecznej Krainie” zaprasza Burmistrz Łukowa Dariusz Szustek, Łukowski Ośrodek Kultury oraz Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Łukowie.

Tomasz Kanadys

Zdjęcia (29)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe