Tłusty Czwartek z Tesco w Łukowie

  • 13.02.2018, 13:39 (aktualizacja 14.03.2018 11:07)
  • Tomasz Kanadys
Tłusty Czwartek z Tesco w Łukowie
8 lutego 2018 roku Dyrektor Tesco w Łukowie Jolanta Czyżewska i Łukowski Ośrodek Kultury zorganizowali dla dzieci z Fabryki Piosenki ŁOK „Tłusty Czwartek".

Był poczęstunek, tworzenie kartek walentynkowych oraz dekorowanie pączków. Dzieci obejrzały technologię przygotowywania pączków, które następnie same dekorowały. Miały również okazję spróbować tych słodkości a udekorowanie przez siebie pączki zabrać do domu. Każde dziecko stworzyło też specjalne kartki walentynkowe dla najbliższych swemu sercu osób :)

W podziękowaniu za współpracę Łukowski Ośrodek Kultury wręczył na ręce Dyrektor Tesco w Łukowie Jolancie Czyżewskiej ręczne wyszytą pracę „I love Tesco". Pracę wykonała Zofia Grom, która prowadzi zajęcia Rękodzieło artystyczne na Łukowskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku.
 

Tomasz Kanadys

Zdjęcia (42)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe