„Kulturowy patchwork” z gościem z Indii - Varą Prasad

  • 11.04.2018, 14:32 (aktualizacja 22.04.2018 18:41)
  • Anna Karolkiewicz
„Kulturowy patchwork” z gościem z Indii - Varą Prasad
W sobotę 7 kwietnia 2018 roku w Łukowskim Ośrodku Kultury odbył się „Kulturowy patchwork” z gościem z Indii - Varą Prasad.

Vara na co dzień pracuje dla fundacji „Euroweek” w Długopolu Zdrój, jako wolontariusz, prowadząc zajęcia z dziećmi i młodzieżą w języku angielskim. Tematyka tych zajęć to także szeroko pojęta integracja kulturowa. I właśnie kulturę swojego kraju przybliżył nasz gość. Rano Vara poprowadził zajęcia z jogi - ćwiczenia i medytacje oraz zajęcia z kolorem - komponowanie mandali z barwnych papierów i bibułek. Kolejnym punktem tej barwnej soboty był film w Kinie Łuków „Basmati Blues” reż. Dan Baron. A dzień z kulturą indyjską zakończyła impreza taneczna w stylu Bollywood.

To pierwsze tego typu zajęcia w ŁOK, ale mamy nadzieję, że to dopiero początek. Nasz świat stał się globalną wioską, warto więc zapoznać się z jej współmieszkańcami.

Anna Karolkiewicz

Zdjęcia (75)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe