Film "Chasing the Breath" w Kinie Łuków

  • 13.05.2018, 16:43 (aktualizacja 23.05.2018 19:18)
  • Ekipa Kina Łuków
Film "Chasing the Breath" w Kinie Łuków
Łukowski Ośrodek Kultury, Kino Łuków, Fundacja "Cegiełkowo" oraz Biegacze Pomagacze zapraszają 23 maja /środa/ o godzinie 15:30 na bezpłatny pokaz filmu "Chasing the Breath" w Kinie Łuków.

Emisja filmu połączona będzie ze spotkaniem z głównym bohaterem panem Robertem Celińskim. 

Chasing the Breath to film o człowieku, który chce wygrać jeden z najtrudniejszych maratonów na świecie. Dokument ukazuje treningi oraz mentalne przygotowania Roberta Celińskiego do startu w Tenzing Hillary Everest Marathon. Prawdziwość oraz emocje wciągają nas we wspólne treningi z bohaterem, proces aklimatyzacji, a także w sferę prywatną, która ujawnia się podczas  najtrudniejszych momentów. Chasing the Breath to obowiązkowa pozycja nie tylko dla sportowców, ale również dla osób, które marzą o zdobyciu swojego, własnego Everestu. W filmie znajdziemy garść pozytywnych emocji oraz motywacji. Produkcja otwiera cykl filmów ukazujących przygotowania sportowca do najtrudniejszych biegów na świecie.

 

Wejście na seans jest bezpłatne.

 

W pewnym stopniu "biletem" uczestnictwa będzie dobrowolna darowizna finansowa do puszki w ramach zbiórki publicznej "Biegacze Pomagacze / Oddychaj z mocą" nr 2018/2085/OR.

Możliwa jest wcześniejsza rezerwacja miejsc TUTAJ.

Serdecznie zapraszamy aby przy okazji oglądania interesującego filmu włączyć się w działalność charytatywną :)

Chasing the Breath (51 minut)
zdjęcia, reżyseria, montaż: Adrian Dmoch
bohater: Robert Celiński/ extreme runner
muzyka: Wojciech Błażejczyk
sound mixing: Ania Abaloszewa

Trailer filmu:

 

Ekipa Kina Łuków

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe