Apostolskie Błogosławieństwo od Ojca Świętego Franciszka dla słuchaczek ŁUTW z zajęć Rękodzieło artystyczne

  • 8.02.2018, 11:01 (aktualizacja 14.03.2018 11:07)
  • Tomasz Kanadys
Apostolskie Błogosławieństwo od Ojca Świętego Franciszka dla słuchaczek ŁUTW z zajęć Rękodzieło artystyczne
Podziękowanie za Bożonarodzeniowe życzenia, zawierzenie Maryi, Matce Wcielonego Słowa, oraz życzenia pokoju, miłości oraz udzielenie Apostolskiego Błogosławieństwa w Nowym Roku od Ojca Świętego Franciszka dla słuchaczek Łukowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku z zajęć Rękodzieło artystyczne.

Pod koniec listopada informowaliśmy, że słuchaczki Łukowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku z zajęć Rękodzieło artystyczne wybrały jedną z własnoręcznie wykonanych haftem krzyżykowym kartek i wysłały ją z pięknymi świątecznymi życzeniami do Watykanu, do Ojca Świętego Franciszka. Kartka była wykonana przez Marię Makowską. Teraz do Łukowskiego Ośrodka Kultury nadeszła odpowiedź z Watykanu, którą prezentujemy w formie skanu. Dołączony był też widoczny na skanie obrazek bożonarodzeniowy.
 

Tomasz Kanadys
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe