II Łukowska Seniorada- Parada Kapeluszy[FOTO]

  • 23.07.2019, 10:31 (aktualizacja 23.07.2019, 10:37)
  • Tomasz Kanadys
II Łukowska Seniorada- Parada Kapeluszy[FOTO]
Łukowska Rada Seniorów, Burmistrz Miasta Łuków oraz Łukowski Ośrodek Kultury w niedzielę 30 czerwca 2019 roku zorganizowali II Łukowską Senioradę – Paradę Kapeluszy 2019. Impreza odbyła się w Parku Miejskim w Łukowie.

Uczestnicy Seniorady spotkali się na Placu Solidarności i Wolności i stamtąd wszyscy wyruszyli w kapeluszach na głowie do Parku Miejskiego, gdzie odbyła się wspólna zabawa.

W programie znalazły się m.in.: występy zespołów wokalnych 60+, koncert na harmonijce ustnej, strefa zdrowia i urody, strefa informacyjna, ogłoszenie konkursu na najładniejsze kapelusze oraz poczęstunek bigosem i grochówką. Imprezę zakończyła wspólna zabawa taneczna.

Tomasz Kanadys

Zdjęcia (84)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe