Awans Gabrysi Łukasik i Zuzanny Bochman do XVIII Ogólnopolskiego Festiwalu Dzieci i Młodzieży „Tęczowe Piosenki Jana Wojdaka”

  • 25.10.2017, 15:35 (aktualizacja 08.11.2017 17:12)
  • Tomasz Kanadys
Awans Gabrysi Łukasik i Zuzanny Bochman do XVIII Ogólnopolskiego Festiwalu Dzieci i Młodzieży „Tęczowe Piosenki Jana Wojdaka”
Miło nam poinformować, że dwie wokalistki Łukowskiego Ośrodka Kultury: Gabrysia Łukasik i Zuzanna Bochman zakwalifikowały się do bardzo prestiżowego Koncertu Finałowego XVIII Ogólnopolskiego Festiwalu Dzieci i Młodzieży „Tęczowe Piosenki Jana Wojdaka”, który odbędzie się w dniach 11 i 12 listopada 2017 r. w Nowohuckim Centrum Kultury w Krakowie.

Dwie młode wokalistki Fabryki Piosenki ŁOK wzięły udział w eliminacjach do XVIII Ogólnopolskiego Festiwalu Dzieci i Młodzieży „Tęczowe Piosenki Jana Wojdaka” w sobotę 21 października 2017 roku w Skierniewicach. Gabriela i Zuzanna startowały w kategorii II (8-10 lat). W składzie jury zasiedli: Leszek Bonar – producent programów muzycznych TVP3 Łódź (przewodniczący jury), Małgorzata Janiszewska – redaktor muzyczny Polskie Radio Kielce oraz Jan Wojdak – muzyk, kompozytor, Kawaler Orderu Uśmiechu oraz główny organizator Festiwalu „Tęczowe Piosenki Jana Wojdaka”.


Wszystkich zainteresowanym śpiewem informujemy, że odbędą się jeszcze kolejne przesłuchania: 28.X. 2017 - Soczewka k/ Płocka (woj. mazowieckie), 28.X.2017 - Chodzież (woj. wielkopolskie), 29.X.2017 - Modliborzyce (woj. lubelskie) oraz 4.XI.2017 - Bieruń Stary (woj. śląskie). Naszym zdolnym wokalistkom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w Krakowie !!!
 

Tomasz Kanadys

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe