×

Nabór do łukowskiej orkiestry dętej

  • 04.09.2019, 19:38
  • Tomasz Kanadys
Nabór do łukowskiej orkiestry dętej
Towarzystwo Muzyczne im. Antoniego Próchniewicza w Łukowie działające w Łukowskim Ośrodku Kultury prowadzi nabór do łukowskiej orkiestry dętej.

Dzieci i młodzież, chcące nauczyć się gry na instrumentach dętych, mają okazję szlifowania swoich umiejętności pod okiem kapelmistrza Tadeusza Bochmana. Nauka jest bezpłatna a uczeń dostaje instrument i potrzebne do nauki materiały. Nagrodą dla uczniów będą występy w orkiestrze dętej podczas uroczystości miejskich oraz specjalnych koncertów.

Chętne osoby proszone są o kontakt z kapelmistrzem Tadeuszem Bochmanem osobiście w Łukowskim Ośrodku Kultury albo telefonicznie pod numerem 512-326-904.

Zapraszamy :)

Tomasz Kanadys

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe