Wystawa malarstwa "JUTRO" Doroty Panasiuk w Galerii PROwizorium /od 13 września 2019

  • 5 września 2019, 16:50 (aktualizacja 9 marca 2020, 10:23)
  • Anna Karolkiewicz
Wystawa malarstwa "JUTRO" Doroty Panasiuk w Galerii PROwizorium /od 13…
23 listopada 2018 roku w Łukowskim Ośrodku Kultury w Galerii PROwizorium Dorota Panasiuk miała swoją pierwszą wystawę „Co będzie jutro?...”- wibrujących barwami rysunków. Pojawiło się wtedy kilka wielkoformatowych płócien. Najnowsza wystawa „JUTRO” to kontynuacja pracy malarskiej w dużym formacie. Działania najczęściej spontaniczne wynikające z potrzeby uzewnętrznienia, pozostawienia na płótnie śladu chwili. 

Obrazy w duchu sztuki abstrakcyjnej będą do obejrzenia od 13 września 2019 roku, kiedy to odbędzie się uroczyste otwarcie wystawy. Wernisaż zaplanowano na godzinę 18:00. Wszystkich zainteresowanych tym, w jakim kierunku podąża wyobraźnia Doroty serdecznie zapraszamy.

Wystawa dostępna będzie dla odwiedzających do 09.10.2019 roku. 

Dorota Panasiuk (Dorotea) - Łukowianka. Tu się urodziła, mieszka, razem z mężem wychowuje córki i w każdej wolnej chwili tworzy. Ukończyła Liceum Ogólnokształcące w Adamowie. Następnie studia na Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznego na kierunku pedagogika. Obecnie realizuje się na studiach podyplomowych w Instytucie Edukacji Artystycznej (APS) w Warszawie w specjalności Arteterapia z elementami terapii pedagogicznej. Na co dzień pracuje z wychowankami SOS-W w Zespole Placówek w Łukowie.
 

Anna Karolkiewicz

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe