Zapisy na naukę gry na instrumentach: saksofon, pianino i keyboard w ŁOK /10 września 2019

  • 05.09.2019, 18:36 (aktualizacja 11.09.2019, 12:22)
  • Tomasz Kanadys
Zapisy na naukę gry na instrumentach: saksofon, pianino i keyboard w ŁOK /10 września 2019
Studio Edukacji Muzycznej oraz Łukowski Ośrodek Kultury ogłaszają zapisy na naukę gry na instrumentach: saksofon, pianino i keyboard. Zapisy odbędą się we wtorek 10 września 2019 roku w godz. 17:00-19:00 w pokoju nr 8 w Łukowskim Ośrodku Kultury.

Zajęcia we wtorki i piątki. Pierwsza lekcja gratis.

Więcej informacji pod mailem [email protected] lub tel. 608 341 716.

Zajęcia będzie prowadził Mariusz Gajda - Absolwent Edukacji Artystycznej w Zakresie Wychowania Muzycznego na Wydziale Artystycznym Uniwersytetu Marii Curie–Skłodowskiej w Lublinie. Ukończył Szkołę Muzyczną I stopnia na akordeonie i Szkołę Muzyczną II stopnia jako muzyk instrumentalista w zakresie gry na klarnecie.
Posiada duże doświadczenie w kształceniu muzycznym dzieci i młodzieży. Pracował w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia w Międzyrzecu Podlaskim jako nauczyciel gry na saksofonie i klarnecie, a także zajmował się prowadzeniem zespołu instrumentalnego.
Obecnie nauczyciel muzyki w Szkołach Podstawowych i prowadzący zajęcia gry na instrumentach w Studiu Edukacji Muzycznej. Współorganizator i cyklicznych konkursów keyboardowych „Tańczące palce” w GOK w Trzebieszowie.

Jego uczniowie byli laureatami licznych konkursów muzycznych instrumentalnych jak i wokalnych min. Wojewódzkiego Konkursu Keyboardowego w Lublinie, Wojewódzkiego Konkursu Piosenki Angielskiej w Ulanie, Powiatowego Konkursu Kolęd i Pastorałek „Anielskie śpiewanie” w Woli Gułowskiej.

Zapraszamy!!!

Tomasz Kanadys

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe