Niedziela z Teatrem "Morskie Opowieści" /20 października 2019

  • 15 września 2019, 21:26 (aktualizacja 21 października 2019, 10:53)
  • Iwona Krystecka
Niedziela z Teatrem "Morskie Opowieści" /20 października 2019
Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza na kolejne przedstawienie z cyklu "Niedziela z teatrem", które odbędzie się 20 października 2019 roku o godzinie 16:00 na sali widowiskowej ŁOK. Tym razem pragniemy zaprosić młodych widzów na "Morskie opowieści" - w pełni autorski musical w wykonaniu pochodzącego z Gdańska Teatru Katarynka.  

Scenariusz, muzyka, scenografia i choreografia stworzone na potrzeby tego konkretnego spektaklu powodują, że dzieci nie nudzą się fabułą znanej już bajki. Ta opowieść pozwoli małym widzom przenieść się na pokład statku, gdzie rozpoczną pełen przygód rejs. Rozśpiewana załoga opowie im o niejednej przygodzie, która wydarzyła się na morzu. Na pokładzie odbędzie się również akcja ratunkowa z udziałem Ratownika WOPR, a dzieci dowiedzą się, jak należy postępować w przypadku zagrożenia podczas wakacyjnego odpoczynku nad jeziorem czy morzem. Meteorolog Krabs wyjaśni widzom, jak rozpoznawać pogodę na podstawie obserwacji chmur. Przedstawienie jest interaktywne - dzieci wspólnie z aktorami śpiewają szanty, przeciągają linę, tańczą i uczestniczą w  lekcji z ratownikiem WOPR.

Serdecznie zapraszamy do rezerwacji i zakupu miejsc w kasie Kina Łuków oraz online TUTAJ. Bilet w cenie 15 PLN, liczba miejsc ograniczona.

Iwona Krystecka

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe