Spotkanie w Klubie Kamena i recital wokalny stypendystki Burmistrza Miasta Łuków Gabrysi Łukasik

  • 30.10.2017, 13:06 (aktualizacja 08.11.2017 17:07)
  • Tomasz Kanadys
Spotkanie w Klubie Kamena i recital wokalny stypendystki Burmistrza Miasta Łuków Gabrysi Łukasik Tomasz Kanadys
25 września 2017 roku w Galerii PROwizorium Łukowskiego Ośrodka Kultury odbyło się kolejne spotkanie w Klubie Kamena. Tego typu spotkania ze sztuką od lat w Łukowie prowadzi Zofia Kamola.

Zgromadzona licznie, prawie 100 osobowa publiczność miała okazję dzisiaj podziwiać recital wokalny młodej wokalistki Fabryki Piosenki ŁOK i stypendystki Burmistrza Miasta Łuków Dariusza Szustka - Gabrysi Łukasik oraz malarstwo Elwiry Sosnowskiej.

Przybyli na to spotkanie Sekretarz Miasta Łuków Ryszard Szczygieł oraz Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Miasta Łuków Marek Król wręczyli upominki od Miasta Łuków, a Zofia Kamola odczytała specjalnie napisane na tę okoliczność wiersze o dwóch zdolnych artystkach. Następne spotkanie w Klubie Kamena 29 listopada 2017 roku w Łukowskim Ośrodku Kultury. Zapraszamy !!!

Tomasz Kanadys
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe