Wernisaż wystawy malarstwa "JUTRO" Doroty Panasiuk [FOTO]

  • 17 września 2019, 16:48 (aktualizacja 9 marca 2020, 10:23)
  • Anna Karolkiewicz
Wernisaż wystawy malarstwa "JUTRO" Doroty Panasiuk [FOTO]
Druga wystawa Doroty Panasiuk w Galerii PROwizorium i po raz kolejny żywioł, zarówno na płótnach jak i wśród odbiorców. Najwyraźniej temperament prac i osobowość artystki przyciąga przyjemnie dużą grupę pozytywnych odbiorców.

Przerobione emocje (artystka studiuje arteterapię) zaowocowały dynamicznymi, abstrakcyjnymi obrazami, których „treść” interpretować można dowolnie. Niewątpliwie stanowi to ich wielką zaletę.

W piątek trzynastego września 2019 odbył się wernisaż prac Doroty, a wystawa dostępna będzie w Łukowskim Ośrodku Kultury do 9 października 2019 roku. 

ZAPRASZAMY!

Serdeczne podziękowania kierujemy do restauracji „Zielony Gaj”, która już kolejny raz wspiera nasze wernisaże smakowitymi przekąskami.
 

Anna Karolkiewicz

Zdjęcia (104)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe