Inauguracja ŁUTW w ŁOK [FOTO]

  • 24 września 2019, 12:19
  • Alicja Dymitruk
Inauguracja ŁUTW w ŁOK [FOTO]
20 września 2019 roku Słuchacze Łukowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku wzięli udział w inauguracji roku akademickiego 2019/2020.

Na scenie Łukowskiego Ośrodka Kultury dla uczestników ŁUTW, jak i również licznie zgromadzonej publiczności, wystąpiła Halina Kunicka. Artystka zaśpiewała swoje największe przeboje, m.in.: „To były piękne dni", „Od nocy do nocy", „Czumbalalajka” czy „Orkiestry dęte".

Po koncercie odbyła się część organizacyjna, podczas której został przedstawiony program zajęć, wykładów oraz wycieczek obowiązujących przez najbliższe miesiące funkcjonowania ŁUTW.
Łukowski Uniwersytet Trzeciego Wieku serdecznie zaprasza w swoje szeregi zainteresowane osoby, które chciałyby dołączyć do grona słuchaczy.

Alicja Dymitruk

Zdjęcia (61)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe