Spektakl teatralny dla dzieci "Niebrzydkie kaczątko i magiczna szafa" [FOTO]

  • 26 września 2019, 19:29 (aktualizacja 25 marca 2020, 21:38)
  • Iwona Krystecka
Spektakl teatralny dla dzieci "Niebrzydkie kaczątko i magiczna szafa"…
25 września 2019 roku w Łukowskim Ośrodku Kultury miały miejsce spektakle teatralne dla grup zorganizowanych z łukowskich przedszkoli. Jako pierwszy w nowym sezonie wystąpił Teatr Ptasie Melodie.

Dzieci miały okazję obejrzeć przedstawienie "Niebrzydkie kaczątko i magiczna szafa". Bajka opowiadała o kaczym, rodzeństwie, pomiędzy którym często dochodzi do sprzeczek. . Pysio, który czuje się samotny i niepotrzebny, wchodzi do szafy, by znaleźć tam schronienie przed nieprzyjaznym światem. Ale nie jest to byle jaka szafa... Ta akurat jest magiczna! Pysio wypowiada na głos życzenie i znajduje się nagle w miejscu gdzie nie ma wyśmiewania i wszyscy są dla siebie serdeczni. Bajka powstała z myślą o tym, aby wskazać dzieciom prawidłowe wzorce zachowań w stosunku do drugiego człowieka. Pokazuje jak łatwo możemy zranić naszego kolegę i jak ważne jest, by dbać o siebie nawzajem. Bajka jest przede wszystkim o tolerancji na naszym "własnym podwórku". Dzieci brały czynny udział w przedstawieniu i wszystkie świetnie się bawiły.

Spektakl obejrzało w sumie prawie 500 osób. Serdecznie zapraszamy przedszkola na kolejne przedstawienia.

Iwona Krystecka

Zdjęcia (41)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe