Konkurs recytatorski „Cztery pory roku” /zgłoszenia do: 12 listopada 2019

  • 12 października 2019, 20:14 (aktualizacja 13 listopada 2019, 18:57)
  • Sławomir Żyłka
Konkurs recytatorski „Cztery pory roku” /zgłoszenia do: 12 listopada 2019
Nadleśnictwo Łuków zwraca się z prośbą do recytatorów i ich opiekunów artystycznych o podjęcie tematu „Cztery pory roku”. Współorganizatorem konkursu recytatorskiego jest Łukowski Ośrodek Kultury.

Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych i średnich oraz uczestników placówek kultury działających na terenie i w sąsiedztwie Nadleśnictwa Łuków.
Jury oceniać będzie recytatorów w grupach wiekowych:
• Szkoła podstawowa klasy II-III;
• Szkoła podstawowa klasy IV-VI;
• Szkoła podstawowa klasy VII-VIII;
• Szkoły średnie.

Recytatorzy z placówek kultury prezentują się także w kategoriach wiekowych.

Każdą szkołę/placówkę może reprezentować do 3 recytatorów w każdej grupie wiekowej. Recytator prezentuje 1 wiersz lub fragment prozy. Czas prezentacji 3-5 minut.

Chociaż temat „Cztery pory roku” należy traktować szeroko, wieloznacznie i symbolicznie poszukajmy prozy i poezji podkreślającej potęgę, siłę i piękno leśnych ostępów w relacji z człowiekiem.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest dostarczenie lub nadesłanie karty zgłoszenia do dnia 12 listopada 2019 roku na adres: Nadleśnictwo Łuków; Ławki 56 a; 21-400 Łuków; tel. 25 798 22 41. Przesłuchania konkursowe odbędą się we wtorek 19 listopada 2019 roku o godzinie 10:30 w Galerii PROwizorium lub w sali widowiskowej Łukowskiego Ośrodka Kultury. Konkurs zakończy się koncertem laureatów, wręczeniem dyplomów, podziękowań, nagród i wyróżnień.

Regulamin konkursu „Cztery pory roku” oraz karta zgłoszeniowa dostępne są na stronach internetowych organizatora i współorganizatora: www.lukow.warszawa.lasy.gov.pl oraz www.lok.lukow.pl

Kontakt w sprawach dotyczących konkursu:
- Nadleśnictwo Łuków – Karolina Barc tel. 507 049 833;
- Łukowski Ośrodek Kultury – Sławomir Żyłka tel. 608 887 121.
Organizatorzy serdecznie zapraszają do udziału w konkursie. DARZ BÓR!!!

Sławomir Żyłka

Załączone pliki do pobrania (2)

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe