Spektakl teatralny „Moc wolności, czyli piątek, piąteczek, piątunio" w wykonaniu teatru MMS impro z Rudy-Huty w ŁOK /8 listopada 2019

  • 18 października 2019, 13:29 (aktualizacja 10 listopada 2019, 09:36)
  • Sławomir Żyłka
Spektakl teatralny „Moc wolności, czyli piątek, piąteczek, piątunio" w wykonaniu teatru MMS impro z Rudy-Huty w ŁOK /8 listopada 2019
Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza na improwizowany spektakl teatralny „Moc wolności, czyli piątek, piąteczek, piątunio" w wykonaniu teatru MMS impro z Rudy-Huty. Na to niezwykłe wydarzenie zapraszamy w piątek 8 listopada 2019 roku o godz. 22:03:27 do ŁOK. Spektakl odbędzie się w ramach Łukowskiej Mocy Kultury. Wstęp wolny.

Nie zobaczysz tego nigdy więcej. To będzie wieczór wrażeń, noc kultury i „Moc wolności, czyli piątek, piąteczek, piątunio".
Spektakle w wykonaniu teatru MMS impro z Rudy-Huty są w 99.9 procentach improwizowane, pozostałą cząstkę otrzymujemy od publiczności. Na bazie jednego słowa, hasła, frazy aktorzy z tego teatru tworzą tu i teraz nową rzeczywistość. To od widzów zależy czy wykreowany świat będzie bajkowy, baśniowy, kryminalny czy science fiction. Oni go stworzą dla Was, może nieco abstrakcyjnie, ale na pewno z dużą porcją humoru.

Teatr MMS impro o sobie:
„Śmiało można o nas powiedzieć, że jesteśmy jak “Trzej Muszkieterowie” - Portos, Portos i Portos... lub taka śnięta trójca: Ojciec Syn i Kuzyn... Zasadniczo robimy swoje... chyba, że coś nam wypadnie... Działamy od ręki i na wiele zmysłów... Spotkanie z nami jest tak nieprzewidywalne jak windows 10... Jest nas trzech… łączą nas zbędne kilogramy, a różni poczucie humoru i wiek… reprezentujemy trzy pokolenia i teatr improwizacji… Spotkanie z nami jest jak chodzenie po bagnie – wciąga."

Sławomir Żyłka

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe