Wernisaż wystawy fotografii Marka Króla "W podróży" [FOTO]

  • 19 października 2019, 18:04 (aktualizacja 9 marca 2020, 10:48)
  • Anna Karolkiewicz
Wernisaż wystawy fotografii Marka Króla "W podróży" [FOTO]
Ten, kto żyje, widzi dużo. Ten, kto podróżuje, widzi więcej... 17 października 2019 roku w Galerii PROwizorium odbył się wernisaż wystawy fotografii pana Marka Króla.

Zastępy gości miały okazję odbyć „podróż” poprzez obiektywy aparatów fotografa. Kraje Europy, Skandynawia, Egipt, Maroko, Meksyk, Wietnam to tylko niektóre z krajów utrwalonych w kadrach.  Portrety, pejzaże i inne… Każdy z patrzących znalazł coś „swojego”.

Pasja podróżowania i fotografowania pan Marka zaowocowała bogatym zbiorem zdjęć, a niektóre z nich można oglądać w Łukowskim Ośrodku Kultury do 10 listopada.

Szczególnie miłe podziękowania kierujemy do restauracji Zielony Gaj za kolejne pyszne przekąski przygotowane dla gości odwiedzających Galerię PROwizorium.
 

Anna Karolkiewicz

Zdjęcia (154)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe