Festiwal Filmowy "Moja Niepodległa"

  • 7.11.2017, 10:37 (aktualizacja 13.01.2018 16:06)
  • Tomasz Kanadys
Festiwal Filmowy "Moja Niepodległa"
Burmistrz Miasta Łuków Dariusz Szustek, Łukowski Ośrodek Kultury oraz Kino Łuków zapraszają w związku z realizacją programu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego „Niepodległa” na Festiwal Filmowy „Moja Niepodległa”.

Specjalne bezpłatne seanse filmów polskich dla szkół organizowane są od dnia 6 listopada do 10 listopada 2017 roku w godzinach 8.00-15.00. Terminy, godziny oraz tytuły filmów są każdorazowo uzgadniane indywidualnie z zainteresowaną grupą pod numerem tel. 531-031-888.

Filmy do wyboru: „Bitwa Warszawska 1920”, „Nad Niemnem”, „Ogniem i Mieczem”, „Paciorki jednego różańca”, „Pan Wołodyjowski”, „Perła w Koronie”, „Popiół i diament”, „Potop”, „Przedwiośnie”, „Przesłuchanie”, „Sól ziemi czarnej”, „Śmierć jak kromka chleba” oraz „Wierna rzeka”.
 

Projekt dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2021 w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”.
Zapraszamy!

Tomasz Kanadys
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe