Wykład dla ŁUTW „Chroń zdrowie-wyprzedź chorobę" [FOTO]

  • 29 października 2019, 18:25
  • Alicja Dymitruk
Wykład dla ŁUTW „Chroń zdrowie-wyprzedź chorobę" [FOTO]
Słuchaczki Łukowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w poniedziałkowe przedpołudnie 28 października 2019 roku uczestniczyły w wykładzie na temat zdrowia. Spotkanie pt. „Chroń zdrowie - wyprzedź chorobę" przygotowały panie z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Łukowie: Beata Baran oraz Jolanta Łukasik.

Prowadzące w ciekawy sposób przekazały oczywiste, ale często zapominane informacje m.in. na temat bakterii, meningokoków, wirusowego zapalenia wątroby, jak i również zdrowego stylu życia. Na koniec chętne panie poprzez nałożenie narko- i alkogogli, mogły sprawdzić jaki wpływ na postrzeganie rzeczywistości mają substancje psychoaktywne.

Alicja Dymitruk

Zdjęcia (27)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe