Listopad w Kinie Łuków

  • 1.11.2017, 10:50 (aktualizacja 13.01.2018 16:06)
  • Tomasz Kanadys
Listopad w Kinie Łuków
Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza do Kina Łuków na seanse filmowe. W miesiącu listopadzie w kinie gramy: „Między nami wampirami", „Twój Vincent", „Krucyfiks", „Listy do M 3", „Emotki. Film" oraz „Pierwszy śnieg”.

Zapraszamy również na kolejną retransmisję spektaklu baletowego z Teatru Bolszoj w Moskwie. W tym miesiącu będzie to „Korsarz”.

Ponadto w ramach Łukowskiej Mocy Kultury „Moja Niepodległa” zapraszamy na specjalną Noc Listopadową w Kinie Łuków, podczas której za darmo możemy obejrzeć w kinie polskie filmy: „Zakazane piosenki”, „Obywatel Piszczyk”, „Skarb”, „Rozmowy kontrolowane”, „Potop” oraz „Pan Wołodyjowski”.

Szczegóły na plakatach oraz na stronie http://www.kino.lukow.pl/. Bilety dostępne są w kasie Kina Łuków oraz na stronie https://ekobilet.pl/lukowski-osrodek-kultury Zapraszamy !!!
 

Tomasz Kanadys

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe