Emilia Szcześniak uczestniczką Koncertu Finałowego XVIII Ogólnopolskiego Festiwalu Dzieci i Młodzieży „Tęczowe Piosenki Jana Wojdaka”

  • 30.10.2017, 11:01 (aktualizacja 07.11.2017 11:04)
  • Tomasz Kanadys
Emilia Szcześniak uczestniczką Koncertu Finałowego XVIII Ogólnopolskiego Festiwalu Dzieci i Młodzieży „Tęczowe Piosenki Jana Wojdaka”
Miło nam poinformować, że kolejna wokalistka z Łukowskiego Ośrodka Kultury - Emilia Szcześniak zakwalifikowała się do bardzo prestiżowego Koncertu Finałowego XVIII Ogólnopolskiego Festiwalu Dzieci i Młodzieży „Tęczowe Piosenki Jana Wojdaka”, który odbędzie się w dniach 11 i 12 listopada 2017 r. w Nowohuckim Centrum Kultury w Krakowie.

Młoda wokalistka Fabryki Piosenki ŁOK wzięła udział w eliminacjach do XVIII Ogólnopolskiego Festiwalu Dzieci i Młodzieży „Tęczowe Piosenki Jana Wojdaka” w sobotę 28 października 2017 roku w Soczewce k/ Płocka.

Wcześniej nominacje uzyskały z Fabryki Piosenki ŁOK: Gabrysia Łukasik i Zuzanna Bochman, które tydzień wcześniej wzięły udział w eliminacjach w Skierniewicach.

Naszym zdolnym wokalistkom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w Krakowie !!!

Tomasz Kanadys
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe