Wystawa fotografii "Więcej światła" Artura Rychty w Galerii PROwizorium /13-22 listopada 2019

  • 8 listopada 2019, 13:33 (aktualizacja 9 marca 2020, 10:50)
  • Anna Karolkiewicz
Wystawa fotografii "Więcej światła" Artura Rychty w Galerii PROwizorium…
Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza na wernisaż wystawy fotografii „Więcej światła" autorstwa Artura Rychty. Otwarcie wystawy odbędzie się w środę 13 listopada 2019 roku o godzinie 18:00 w Galerii PROwizorium Łukowskiego Ośrodka Kultury. Fotografie będzie można oglądać w Galerii PROwizorium do 22 listopada 2019 roku.

Artysta o sobie:

Nazywam się Artur Rychta. Mam 18 lat. Jestem uczniem klasy maturalnej I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Łukowie. Staram się być świadomym obserwatorem otaczającej mnie rzeczywistości. Wraz z Łukowskim Ośrodkiem Kultury 13 listopada 2019 organizuję kolejny wernisaż moich fotografii. Wystawa jest podsumowaniem projektu, który został objęty stypendium artystycznym burmistrza miasta Łuków. Jako Twórca zajmujący się, montażem wideo, projektowaniem grafiki, edycją dźwięku i fotografowaniem, jako zamiłowanie i wyraz mojej ekspresji twórczej wybrałem fotografię.

Fotografowaniem zajmuję się już od 9 lat. Wciąż się uczę i szukam swojego unikalnego, indywidualnego ale rozpoznawalnego stylu, którego osiągnięcie w tej dziedzinie sztuki jest dla mnie celem. Fotografia jest umiejętnością uwiecznienia chwili światła płynącego przez oczy mojej duszy. Dzięki niej pragnę przedstawić rzeczy, których na pierwszy rzut oka nie widać lecz posiadają głębię, którą trzeba umieć dostrzec. Moje rodzinne miasto jest dla mnie bardzo ważne, tu tworzę i szukam inspiracji, która pomaga mi dostrzec Łuków w innym świetle. To właśnie więcej światła w Łukowie pragnę Państwu przedstawić.

Anna Karolkiewicz

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe