Emilka Szcześniak z ŁOK wystąpi w Finale II Ogólnopolskich Spotkań Laureatów Festiwali Piosenki

  • 21 listopada 2019, 17:42
  • Tomasz Kanadys
Emilka Szcześniak z ŁOK wystąpi w Finale II Ogólnopolskich Spotkań Laureatów Festiwali Piosenki
Z radością informujemy o zakwalifikowaniu się Emilii Szcześniak do Festiwalu „Klucz do sukcesu".

Ten konkurs wokalny zwany Festiwalem Talentów przeznaczony jest dla laureatów festiwali piosenki z roku 2019 o randze przynajmniej ogólnopolskiej. Odbędzie się on w sobotę 30 listopada 2019 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Iłowie w powiecie sochaczewskim.

W tym roku przypada druga edycja Festiwalu „Klucz do sukcesu". W konkursie wezmą udział soliści w kategoriach wiekowych: 7-10 lat, 11-13 lat oraz 14-17 lat. Każdy wykonawca wyjedzie z Iłowa jako laureat, otrzymując w formie dyplomu Złoty, Srebrny albo Brązowy Klucz do Sukcesu. W każdej kategorii trzem najwyżej ocenionym wykonawcom przyznane zostaną Nagrody Specjalne o charakterze rzeczowym lub finansowym. Dodatkowo będzie Nagroda dyrektora Festiwalu i nominacje do festiwali międzynarodowych, odbywające się poza granicami Polski.

Gratulujemy i trzymamy kciuki za wokalistkę Fabryki Piosenki ŁOK Emilkę Szcześniak !!!

Tomasz Kanadys

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe