Gala Łukowskiej Mocy Kultury „Moja Niepodległa” w Łukowskim Ośrodku Kultury

  • 9.11.2017, 09:08 (aktualizacja 13.11.2017 09:10)
  • Tomasz Kanadys
Gala Łukowskiej Mocy Kultury „Moja Niepodległa” w Łukowskim Ośrodku Kultury
Burmistrz Łukowa Dariusz Szustek oraz Łukowski Ośrodek Kultury zapraszają na Galę Łukowskiej Mocy Kultury „Moja Niepodległa”, która odbędzie się w piątek 10 listopada 2017 roku w Łukowskim Ośrodku Kultury.

Program Gali Łukowskiej Mocy Kultury „Moja Niepodległa”:

godz. 13.00 - Koncert laureatów konkursów „Moja Niepodległa” Sala Widowiskowa ŁOK oraz Galeria PROwizorium ŁOK;

godz. 16.00 - Premiera filmu „Listy do M III” - Kino Łuków;

Teatralna Noc Listopadowa:
godz. 18.00 - Spektakl Teatru Warsztatów Terapii Zajęciowej;
godz. 19.00 - „Brat Albert” – Sztuka poświęcona św. Bratu Albertowi Chmielowskiemu;
godz. 20.00 - „Pasja według Adriaena Brouwera” w wykonaniu Rafała Nurzyńskiego z Teatru „STRASZYDEŁKA, „Lekcja muzyki” – monodram na podstawie „Historii pana Sommera” – Patricka Süskinda w wykonaniu Kacpra Siwiaka z Teatru Poezji Łukowskiego Ośrodka Kultury, „GARBY” – na podstawie tekstów Leszka Kołakowskiego – w wykonaniu Natalii Dyjak i Patryka Łazugi z Teatru „STRASZYDEŁKA” z GOK Ulan Majorat, „INSPIRACJE… RECYTACJE” – Julia Semczuk i Bartłomiej Niewęgłowski z Łukowskiego Ośrodka Kultury;
godz. 22.00 - Premiera opery „Straszny Dwór” w wykonaniu teatru młodzieżowego Łukowskiego Ośrodka Kultury - Sala Widowiskowa ŁOK;

Noc Listopadowa w Kinie Łuków:
godz. 23.00 - Bezpłatne projekcje filmów: „Zakazane piosenki”, „Obywatel Piszczyk”, „Skarb”, „Rozmowy kontrolowane”, „Potop” oraz „Pan Wołodyjowski”.

Projekt dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2021 w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”.

Zapraszamy :)

 

Tomasz Kanadys
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe