Spektakl teatralny dla dzieci „O pchle co manier nie miała" /8 stycznia 2020

  • 4 grudnia 2019, 14:41 (aktualizacja 25 marca 2020, 21:39)
  • Iwona Krystecka
Spektakl teatralny dla dzieci „O pchle co manier nie miała" /8 stycznia…
Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza na kolejny sezon przedstawień teatralnych dla najmłodszych widzów. Po raz kolejny na scenie widowiskowej ŁOK będziemy gościli artystów z różnych zakątków Polski z bajkami, które mają na celu nie tylko bawić lecz również edukować.

8 stycznia 2020 roku zapraszamy na przedstawienie „O pchle co manier nie miała” w wykonaniu znanego już Państwu Teatru Tak, który zrobił u nas furorę swoimi autorskimi, pełnymi humoru i piosenek przedstawieniami. Godziny spektakli to: 9:10 ; 10:25 ; 11:30. Cena biletu 6 PLN.

Opis bajki: Spektakl inspirowany tekstem „Pchła Szachrajka” Jana Brzechwy.

Oto ja, proszę Was. Wszystko wiem, wszystko mam, a jedyny mój brak, to brak manier. Będę żądać, a nie prosić, będę oszukiwać, będę mlaskać jedząc ciastka, będę konwersacje niegrzecznie przerywać. Czy to ładnie? Czemu nie? Pchła najlepiej wszystko wie. Lepiej niźli Francuz Jombo, co kręci zagadek kołem jak kolbą. Lepiej niż ten waćpan Kikut, co uczyłam go języków. Lepiej niż goście na balu, sztukę złych manier znam ja w każdym calu. Czy aby na zdrowie mi to wszystko wyjdzie? Rozwiązanie wraz z puentą tej bajeczki przyjdzie...

ELEMENTY JĘZYKA ANGIELSKIEGO: PORY ROKU, ANTONIMY. ELEMENTY INTERAKTYWNE: gra w Magiczne Koło Wiedzy i piosenka „Kręć koło się kręć", nauka tańca animacyjnego „Aerobik o poranku”, podróż ciuchcią i nauka piosenki „Jedzie ciuchcia ciuch ciuch ciuch”.

Iwona Krystecka

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe