Niedziela z Teatrem "Królowa śniegu" /12 stycznia 2020

  • 10 grudnia 2019, 00:03 (aktualizacja 16 stycznia 2020, 13:57)
  • Iwona Krystecka
Niedziela z Teatrem "Królowa śniegu" /12 stycznia 2020
Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza na kolejny spektakl z cyklu "Niedziela z teatrem".

Na pierwsze przedstawienie w nowym roku zaprasza Teatr NEMNO Henryka Hryniewickiego. Będzie to baśń "Królowa Śniegu" na podstawie prozy  i H. Ch. Andersena w rzadko dziś spotykanej technice teatru cieni. Pewien złośliwy Czarownik skonstruował lustro, w którym wszystko co dobre i ładne rozpływało się na nic, a to co brzydkie występowało wyraźnie i stawało się jeszcze brzydsze. Któregoś dnia lustro pękło i rozsypało się na miliony okruchów szkła, które unosiły się w powietrzu. Gdy taki okruch wpadł komuś do serca stawało się ono jak kawałek lodu.

Przyjdźcie zatem do Łukowskiego Ośrodka Kultury i posłuchajcie co wydarzyło się  pewnego razu w pewnym miasteczku…

Zapraszamy 12 stycznia 2020 roku o godzinie 16:00. Bilety w cenie 15 pln do nabycia w kasie Kina Łuków oraz online TUTAJ.

Iwona Krystecka

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe