Julia Semczuk z ŁOK zdobywa I miejsce na 23. Wojewódzkim Jesiennym Konkursie Recytatorskim w Lublinie

  • 11 grudnia 2019, 18:07
  • Sławomir Żyłka
Julia Semczuk z ŁOK zdobywa I miejsce na 23. Wojewódzkim Jesiennym Konkursie Recytatorskim w Lublinie
Przypominamy, że 5 listopada 2019 roku w Łukowskim Ośrodku Kultury odbyły się eliminacje powiatowe 23. Jesiennego Konkursu Recytatorskiego pod hasłem „Pamiętajcie o ogrodach”, podczas których Julia Semczuk i 4 innych recytatorów uzyskało nominacje do Lublina. W dniach 26-27 listopada 2019 roku w Wojewódzkim Ośrodku Kultury w Lublinie odbył się Turniej Wojewódzki 23. Jesienny Konkurs Recytatorski „Pamiętajcie o ogrodach”.

Koncert laureatów i odczytanie protokołu 23. Wojewódzkiego Jesiennego Konkursu Recytatorskiego odbyło się we wtorek 10 grudnia 2019 roku w Sali Czarnej Centrum Kultury w Lublinie. W eliminacjach wojewódzkich w Wojewódzkim Ośrodku Kultury wzięło udział 100 recytatorów a laureatami zostało 31 uczestników. Na koncert laureatów złożyło się 10 prezentacji. Julia Semczuk znalazła się w tej dziesiątce zamykając koncert symbolicznym wierszem Zbigniewa Herberta „Mały ptaszek”. Julia zdobyła jedno z dwóch pierwszych miejsc w kategorii klas VII - VIII. Gratulujemy Julii wojewódzkiego sukcesu, który dopełnia listę jej sukcesów recytatorskich w 2019 roku. Wojewódzki Jesienny Konkurs Recytatorski okazał się pomyślny także dla Macieja Radomyskiego, który w kategorii klas IV–VI zdobył wyróżnienie. Lista sukcesów Maćka jest także znacząca. Oboje recytatorzy reprezentowali Łukowski Ośrodek Kultury…

Dziękujemy za to, że jesteście niezawodnymi popularyzatorami żywego słowa, naszej placówki i miasta Łuków.

Sławomir Żyłka

Zdjęcia (22)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe