Koncert Kolęd i Słodkich Serc [FOTO]

  • 17 grudnia 2019, 17:36 (aktualizacja 17 grudnia 2019, 18:20)
  • Tomasz Kanadys
Koncert Kolęd i Słodkich Serc [FOTO]
W sobotę 14 grudnia 2019 roku w hali sportowej im. R. Szajdziuka przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Łukowie odbył się „Koncert Kolęd i Słodkich Serc”.

Podczas koncertu wystąpili: Andrzej Wojtuś na harmonijce ustnej, Anton Fartushnyi na trąbce, Orkiestra Dęta im. Antoniego Próchniewicza w Łukowie, wokaliści Fabryki Piosenki ŁOK (Oliwia Dzido, Zuzanna Bochman, Zosia Szczuchniak i Oliwia Gręzak) oraz gwiazda wieczoru zespół Pectus. Mile widzianym „biletem wstępu” na koncert były słodycze, które zostaną przekazane najbardziej potrzebującym.

Na „Koncert Kolęd i Słodkich Serc” zaprosili: Burmistrz Miasta Łuków Piotr Płudowski, Rada Miasta Łuków, Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Karol Ciołek oraz Łukowski Ośrodek Kultury. W organizację koncertu włączyli się również: Nadleśnictwo Łuków, Zarząd Dróg Miejskich w Łukowie, Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnym im. Bronisława Chącińskiego w Łukowie, Agencja Reklamowa A3 Studio oraz Restauracja Zielony Gaj.

Tomasz Kanadys

Zdjęcia (353)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe