Przedświąteczne spotkanie słuchaczy ŁUTW [FOTO]

  • 17.12.2019, 18:10
  • Alicja Dymitruk
Przedświąteczne spotkanie słuchaczy ŁUTW [FOTO]
W poniedziałkowe przedpołudnie 16 grudnia 2019 roku słuchacze Łukowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, wzięli udział w przedświątecznym spotkaniu. Był czas na życzenia, dzielenie się opłatkiem, kolędy, rozmowę. 

Uczestnicy uroczystości wspólnie przygotowali stół, na którym gościły wigilijne potrawy. Nie zabrakło również refleksji związanej ze zbliżającymi się świętami oraz podsumowaniem roku. Podczas wydarzenia specjalnie dla słuchaczy wystąpili: Weronika Radomyska z Fabryki Piosenki ŁOK, Lena Aleksandrowicz, Julia Sposób, Maciej Radomyski i Anna Rokicka, reprezentujący zajęcia recytatorskie "Kultura żywego słowa", działające przy Łukowskim Ośrodku Kultury oraz Antonio Fartushnyj, instruktor Łukowskiego Ośrodka Kultury. 

Alicja Dymitruk

Zdjęcia (55)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe