Przedświąteczne spotkanie mieszkańców Łukowa [FOTO]

  • 5 stycznia 2020, 13:08
  • Tomasz Kanadys
Przedświąteczne spotkanie mieszkańców Łukowa [FOTO]
W piątek 20 grudnia 2019 roku na Placu Solidarności i Wolności w Łukowie odbyło się przedświąteczne spotkanie mieszkańców Łukowa.

Wigilię zorganizowali: Andrzej Zdrojewski, Motoweterani Łuków, Towarzystwo Fruwającej Muchy, seniorzy z klubu „Raj” oraz Łukowska Rada Seniorów. Współorganizatorem był m.in. Łukowski Ośrodek Kultury. Spotkanie rozpoczęła wspólna modlitwa, którą poprowadził Proboszcz Parafii Przemienienia Pańskiego w Łukowie ksiądz Jerzy Cąkała. Następnie był czas na życzenia od Burmistrza Miasta Łuków Piotra Płudowskiego, dzielenie się opłatkiem, degustację potraw wigilijnych oraz występy dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 2 oraz seniorów z klubu „Raj”.
 

Tomasz Kanadys

Zdjęcia (42)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe