„Noworoczny Koncert Kolędowy” [FOTO]

  • 6 stycznia 2020, 16:30
  • Monika Sołtyszewska-Leśkiewicz
„Noworoczny Koncert Kolędowy” [FOTO]
5 stycznia 2020 roku w Kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego odbył się specjalny Noworoczny Koncert Kolęd. Muzyczną ucztę dla oka i ucha zapewnili artyści na stałe związani z Łukowskim Ośrodkiem Kultury.

Jako pierwszy wystąpił zespół Ł'O.K Band, który wykonał instrumentalne wersje znanych kolęd.

Kolejnym punktem koncertu był występ Fabryki Piosenki ŁOK. Klaudia Borejko zaśpiewała piękną współczesną kolędę "Kołysanka Józefa", Marta Skurka wykonała "Ach ubogi żłobie" w nowej aranżacji, Anastazja Klimiuk zaśpiewała jedną z najpiękniejszych kolęd "Cicha noc". Karolina Oklińska wykonała nastrojową kolędę "Lulajże Jezuniu", a zaraz po niej wystąpili Karolina i Kuba Jastrzębscy śpiewając i grając w duecie "W żłobie leży". Ostatnią kolędę z programu Fabryki - "Dzisiaj w Betlejem" zaśpiewała Anna Bielecka.

Na koniec koncertu wystąpiła również młoda instrumentalistka z grupy nauki gry na instrumentach Mariusza Gajdy, która zagrała kolędę na keybordzie.

Ostatnim punktem koncertu było wspólne zaśpiewanie kolędy "Wśród nocnej ciszy" przez wokalistów Fabryki Piosenki oraz licznie zgromadzoną publiczność, która bardzo entuzjastycznie podziękowała wykonawcom za piękne wrażenia.

Monika Sołtyszewska-Leśkiewicz

Zdjęcia (92)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Jabłuszko
Jabłuszko 6 stycznia 2020, 17:03
Basista zrobił robotę! Była moc!

Pozostałe