„Kabaret pod Wyrwigroszem” w ŁOK /26 stycznia 2020

  • 08.01.2020, 11:33 (aktualizacja 26.01.2020, 21:22)
  • Tomasz Kanadys
„Kabaret pod Wyrwigroszem” w ŁOK /26 stycznia 2020
Łukowski Ośrodek Kultury oraz firma Kreator Sp. z o.o. serdecznie zapraszają na wyjątkowy koncert „Kabaretu pod Wyrwigroszem” w programie jubileuszowym 25 lat razem. Występ odbędzie się w niedzielę 26 stycznia 2020 roku o godz. 16:00 w sali widowiskowej Łukowskiego Ośrodka Kultury.
 
Bilety w cenie 70 zł dostępne są w kasie Kina Łuków oraz online na stronach: EKOBILET, www.biletowakasa.pl oraz www.biletynakabarety.pl.
 
Zamówienia zbiorowe na bilety mozna zamówić pod numerem tel. 501-144-271. Bilety wraz z fakturą dostarczamy na miejsce pod wskazany adres, płatność za faktury do uzgodnienia. Ilośc miejsc ograniczona!!!
 
Kabaret pod Wyrwigroszem ma 25 lat! Z tej okazji wyrusza w wielką trasę koncertową po Polsce i zagranicy. W dwugodzinnym programie przypomniane zostaną widowni najlepsze skecze, monologi i piosenki. A nazbierało się ich trochę! Niewątpliwie pojawi się na scenie dawno niewidziana, legendarna Rodzina Kresowiaków! Przypomną się także postaci znane z kupowania meczu, Wietnamczycy handlujący mózgami, amatorzy tanich linii lotniczych oraz telemarketingowi domokrążcy. Nie zabraknie również przebojowych piosenek, których przez lata Kabaret pod Wyrwigroszem wylansował bardzo wiele.
 
Ponieważ artyści wyznają zasadę, że „ćwiartka to mało”, program jubileuszowy jest niejako pomostem pomiędzy pierwszą 25, a kolejnymi...

Zapraszamy!!!
Tomasz Kanadys

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe