Luty w Kinie Łuków

  • 30 stycznia 2020, 13:20 (aktualizacja 26 lutego 2020, 16:49)
  • Ekipa Kina Łuków
Luty w Kinie Łuków
Łukowski Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza do Kina Łuków na seanse filmowe.

W lutym 2020 roku będą mogli Państwo obejrzeć następujące filmy:
- „Tajni i fajni”;
- „Psy 3. W imię zasad”;
- „Śnieżka i fantastyczna siódemka”;
- „Dwóch papieży”;
- „Szybcy i śnieżni”;
- „Doktor Dolittle”;
- „1917”;
- „Gang zwierzaków”;
- „Małe kobietki”;
- „Marianne i Leonard: Słowa miłości”;
- „Bayala i ostatni smok”;
- „Zenek”;
- „365 dni”

Zapraszamy również do łukowskiego kina w poniedziałek 10 lutego 2020 roku roku o godzinie 19:15 na wystawę „Michał Anioł. Miłość i Śmierć” z cyklu „Wystawa na Ekranie”, w poniedziałek 17 lutego 2020 roku o godzinie 19:15 na retransmisję koncertu urodzinowego „Andre Rieu, czyli 70 lat młodości” oraz w niedzielę 23 lutego 2020 roku o godz. 18:00 na retransmisję spektaklu baletowego „Giselle” z Teatru Bolszoj w Moskwie.

Więcej informacji o filmach, wystawie w kinie, retransmisji koncertu oraz spektaklu baletowym na stronie Kina Łuków http://www.kino-lukow.pl/

Bilety na wszystkie filmy, wystawę, koncert oraz balet można kupić w kasie Kina Łuków oraz online https://ekobilet.pl/lukowski-osrodek-kultury

Zapraszamy również do naszej kawiarni, która poleca: kalendarze ŁOK na 2020 rok, popcorn, napoje zimne i gorące oraz duży wybór słodyczy.

Przypominamy, że bilet do Kina Łuków upoważnia do 15 % rabatu w Pizzerii Da Grasso Łuków. Rabat ważny jest 7 dni od daty na bilecie.

Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia na seansach i innych wydarzeniach w Kinie Łuków!!!

Ekipa Kina Łuków

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe