Spektakl teatralny "Separacja?" w Łukowskim Ośrodku Kultury /ODWOŁANY

  • 31 stycznia 2020, 12:25 (aktualizacja 17 marca 2020, 16:22)
  • Iwona Krystecka
Spektakl teatralny "Separacja?" w Łukowskim Ośrodku Kultury /ODWOŁANY
Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza na spektakl teatralny "Separacja?" Spektakl odbędzie się w sali widowiskowej Łukowskiego Ośrodka Kultury 22 marca 2020 roku o godzinie 18:00. 

Jest to farsa Mariusza Marczyka, której producentem jest Scena RODE Kraków - Tarnów, a reżyserem Przemysław Śliwa. Miasto jakich w Polsce wiele. Zwyczajny blok, zwyczajne M3, zwyczajna egzystencja. Ale małżeńska para nie jest zwyczajna, niesie przez życie ciężar znaczącej różnicy wieku. Co z tego wyniknie? Potężna dawka humoru! Maleńkie mieszkanko kryje w sobie wiele tajemnic, które przez niemal dwie godziny rozśmieszą widzów do łez.

W roli Joanny zobaczymy Monikę Chrzanowską, którą mogliśmy zobaczyć w popularnych serialach telewizyjnych takich jak: "Ojciec Mateusz", "M jak Miłość", "Na Wspólnej", a przede wszystkim "Klan", w którym jest już obecna od 8 lat.

W roli Patryka wystąpi Mariusz Marczyk - aktor, założyciel i dyrektor artystyczny Sceny RODE. Autor powieści, dramatów i książek poetyckich. Mariusz Marczyk jest też mistrzem żywego słowa - zdobywcą wielu nagród. Między innymi nagrody Grand Prix im. Mieczysława Kotlarczyka na Międzynarodowym Festiwalu Sztuki Słowa w Poznaniu.

Bilety w cenie 30 pln do nabycia w kasie Kina Łuków oraz online TUTAJ
 

Iwona Krystecka

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe