Wystawa prac artystycznych Magdaleny Dylak "Poza formą" /14 lutego-6 marca 2020

  • 4 lutego 2020, 15:00 (aktualizacja 15 października 2020, 09:07)
  • Anna Karolkiewicz
Wystawa prac artystycznych Magdaleny Dylak "Poza formą" /14 lutego-6 marca…
Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza na wystawę prac artystycznych Magdaleny Dylak "Poza formą". Otwarcie wystawy odbędzie się 14 lutego 2020 roku o godzinie 19:00 w Galerii PROwizorium Łukowskiego Ośrodka Kultury.

O artystce:

Magdalena Dylak jest studentką Akademii sztuk Pięknych w Łodzi. Swoją przygodę z malarstwem rozpoczęła w Łukowskim Ośrodku Kultury. Jej prace nie przedstawiają tyko natury ale również sztuka nowoczesna i grafikę projektową. Poza formą jest to wystawa przedstawiająca drogę rozwoju myślenia o sztuce, od klasycznego malarstwa natury przez malarstwo nowoczesne, aż do instalacji. Ostatni etap przedstawia plakaty i zdjęcia malarstwa w nietypowej formie. Mimo wykorzystywania klasycznej formy podobrazia, przedstawia prace artystyczne w nowoczesne formie.

Serdecznie zapraszamy do Galerii PROwizorium na to bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie ze sztuką w różnej formie.

Prace będzie można oglądać do 6 marca 2020 roku.

Za wsparcie organizacji wernisażu dziękujemy firmie "Zielony Gaj"

Anna Karolkiewicz

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe