„Zimowe przygody Kubusia" w ŁOK [FOTO]

  • 23 stycznia 2020, 07:51 (aktualizacja 27 lutego 2020, 08:13)
  • Tomasz Kanadys
„Zimowe przygody Kubusia" w ŁOK [FOTO]
W niedzielę 9 lutego 2020 r. w Łukowskim Ośrodku Kultury odbył się spektakl teatralny dla dzieci „Zimowe przygody Kubusia".

Po raz kolejny w cyklu „Niedziela z teatrem" łukowianom zaprezentowali się artyści z krakowskiej agencji teatralnej KrakArt. Co robią niedźwiadki zimą? Wszyscy doskonale wiedzą, że smacznie śpią w swoich gawrach. Ale nie miś o imieniu Kubuś. Śnieżek i chłodek to jest to co Kubuś lubi najbardziej. Długa i biała zima stała się wspaniałą okazją do zabaw i figli dla misia i jego przyjaciół. Ale do srogiej zimy trzeba się przygotować. Nie wszyscy zrobili zapasy w czasie jesieni. Jak poradzili sobie koledzy misia? Tego mogli dowiedzieć się mali widzowie zgromadzeni w sali widowiskowej ŁOK. Publiczność jak zwykle dopisała i wszyscy dobrze się bawili. Na kolejny spektakl z cyklu „Niedziela z teatrem" zapraszamy 15 marca 2020 roku. Tym razem na łukowskiej scenie wystąpi lubelski Teatr Studio Wyobraźni ze sztuką „Skrzaty".

Tomasz Kanadys

Zdjęcia (81)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe