Andrzej Poniedzielski w ŁOK /8 marca 2020

  • 13.02.2020, 07:54 (aktualizacja 09.03.2020, 08:30)
  • Tomasz Kanadys
Andrzej Poniedzielski w ŁOK /8 marca 2020
Łukowski Ośrodek Kultury z okazji Dnia Kobiet zaprasza na jubileuszowy koncert Andrzeja Poniedzielskiego. Ten wyjątkowy wieczór kabaretowy odbędzie się w niedzielę 8 marca 2020 roku o godz 17:00 w sali widowiskowej ŁOK.

Bilety w cenie 75 zł do nabycia są w kasie Kina Łuków oraz online TUTAJ

Andrzej Poniedzielski - satyryk, poeta, twórca teatralny, autor tekstów między innymi dla Anny Marii Jopek, Grzegorza Turnaua, Edyty Geppert, Lory Szafran, czy Dawida Podsiadło. Mistrz Mowy Polskiej 2012 i Ambasador Polszczyzny 2016.

8 marca w Łukowie to będzie wieczór humoru niezwykle inteligentnego, a zarazem „łagodnego". Teksty Andrzeja Poniedzielskiego, a także jego osoba i swoisty, urokliwy sposób bycia na scenie, pozwalają na zatrzymanie się w pędzie prozaicznej codzienności i przypomnienie sobie o całej poezji życia, o marzeniach, tęsknotach i miłości.

W najnowszym programie dużo inteligentnej satyry, humor, piosenki w tematyce kobieta, mężczyzna, relacje między nimi, szczęście.

Zapraszamy 

Tomasz Kanadys

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe