Ostatnie bilety na jutrzejszy spektakl marionetkowy „Tygrys Pietrek” w ŁOK

  • 18.02.2020, 18:06 (aktualizacja 19.02.2020, 11:55)
  • Tomasz Kanadys
Ostatnie bilety na jutrzejszy spektakl marionetkowy „Tygrys Pietrek” w ŁOK
Zostały ostatnie bilety na jutrzejszy spektakl marionetkowy „Tygrys Pietrek” w ŁOK!!! Są już tylko wolne miejsca dla grup zorganizowanych i klientów indywidualnych na godzinę 11:30.

Łukowski Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na kolejny spektakl teatralny skierowany do najmłodszych. Tym razem mali widzowie wyjątkowo będą mieli okazję zobaczyć przedstawienie marionetkowe w wykonaniu Teatru Vaśka. „Tygrys Pietrek” to opowieść o małym tygrysku, który wszystkiego się lęka. Za brak odwagi zostaje srogo ukarany, odważne tygrysy pozbawiają go pasków. Zrozpaczony tygrysek udaje się w podróż, by kupić odwagę. Próbuje ją uzyskać od Żołnierzy, Indian, Kowbojów. Gdy powraca z nieudanej wyprawy po odwagę, okazuje się, że jego mama zachorowała. Nie zważając na burzę, ulewę, ciemność i pioruny mały Tygrysek udaje się w niebezpieczną podróż przez góry, by wezwać lekarza. Ten, wymagający wielkiej odwagi, czyn zostaje nagrodzony - tygrysek odzyskuje paski. Pietrek nauczył się, że łatwo być odważnym, gdy myśli się o innych a nie o sobie.

Spektakl odbędzie się w środę 19 lutego 2020 roku w sali widowiskowej Łukowskiego Ośrodka Kultury o godz. 9:10, 10:25 oraz 11:30. Cena biletu 7 zł. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty. Godziny spektakli dla grupy prosimy uzgadniać osobiście z Iwoną Krystecką w kasie Kina Łuków (od godz. 12:00 do 16:00), telefonicznie 531-031-888, mailowo [email protected] lub w sekretariacie ŁOK oraz pod numerem tel. 25-798-32-72. Liczba miejsc ograniczona. Zapraszamy!!!


--

Tomasz Kanadys

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe