Andrzej Poniedzielski w ŁOK [FOTO] [WIDEO]

  • 9 marca 2020, 17:52 (aktualizacja 23 marca 2020, 16:40)
  • Tomasz Kanadys
Andrzej Poniedzielski w ŁOK [FOTO] [WIDEO]
W niedzielę 8 marca 2020 roku, z okazji Dnia Kobiet, w Łukowskim Ośrodku Kultury wystąpił Andrzej Poniedzielski, czyli znany satyryk, poeta, twórca teatralny, autor tekstów między innymi dla Anny Marii Jopek, Grzegorza Turnaua, Edyty Geppert, Lory Szafran, czy Dawida Podsiadło. Mistrz Mowy Polskiej 2012 i Ambasador Polszczyzny 2016.

8 marca 2020 roku w Łukowie to był wieczór humoru niezwykle inteligentnego, a zarazem „łagodnego". Teksty Andrzeja Poniedzielskiego, a także jego osoba i swoisty, urokliwy sposób bycia na scenie, pozwoliły na zatrzymanie się w pędzie prozaicznej codzienności i przypomnienie sobie o całej poezji życia, o marzeniach, tęsknotach i miłości.

W najnowszym programie zaprezentowanym w ŁOK było dużo inteligentnej satyry, humor, piosenki w tematyce kobieta i mężczyzna, relacje między nimi oraz szczęście.

 

Tomasz Kanadys

Zdjęcia (20)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe