3 miejsce Emilki Szcześniak na XVIII Ogólnopolskim Festiwalu Dzieci i Młodzieży „Tęczowe Piosenki Jana Wojdaka” w Krakowie

  • 20.11.2017, 17:18 (aktualizacja 24.11.2017 15:37)
  • Tomasz Kanadys
3 miejsce Emilki Szcześniak na XVIII Ogólnopolskim Festiwalu Dzieci i Młodzieży „Tęczowe Piosenki Jana Wojdaka” w Krakowie
Emilia Szcześniak z Fabryki Piosenki Łukowskiego Ośrodka Kultury zajęła bardzo dobre 3 miejsce na XVIII Ogólnopolskim Festiwalu Dzieci i Młodzieży „Tęczowe Piosenki Jana Wojdaka”, który odbył się w dniach 11/12 listopada 2017 roku w Nowohuckim Centrum Kultury w Krakowie.

Ciesząca się wielką popularnością wśród dzieci i młodzieży impreza, o zasięgu ogólnopolskim, to prawdziwe święto muzyki i szansa na zostanie zauważonym przez środowisko muzyczne.

Eliminacje do finałowych przesłuchań trwały od kilku tygodni w wybranych miejscowościach w Polsce. Wzięło w nich udział prawie 1000 młodych zdolnych wokalistów, którzy marzą o występach na dużej scenie. Jury, w składzie którego byli m. in. Sławomir Wierzcholski, Wanda Kwietniewska, Korneliusz Pacuda, Arisa Vinci, przesłuchało w wielkim finale w Krakowie 114 solistów i zespołów z całej Polski. Wśród nich była Emilka Szcześniak z Łukowskiego Ośrodka Kultury, która w kategorii II - od 8 do 10 lat zajęła znakomite trzecie miejsce.

Gratulujemy !!!

Tomasz Kanadys

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe