Wernisaż wystawy fotografii Jarosława Kurzawy pt. „Krajobrazy i ludzie” w Łukowskim Ośrodku Kultury

  • 21.11.2017, 19:13 (aktualizacja 09.12.2017 21:27)
  • Tomasz Kanadys
Wernisaż wystawy fotografii Jarosława Kurzawy pt. „Krajobrazy i ludzie” w Łukowskim Ośrodku Kultury
15 listopada 2017 roku w Galerii PROwizorium Łukowskiego Ośrodka Kultury odbył się wernisaż wystawy fotografii Jarosława Kurzawy pt. „Krajobrazy i ludzie”. Zdjęcia przygotowane na tą wystawę, powstały podczas pobytu autora w Bieszczadach, Tatrach oraz w Chorwacji.

Wernisaż zaszczycił swą obecnością zastępca dyrektora ds. administracyjnych Miejskiej Biblioteki Publicznej w Siedlcach Eugeniusz Kasjanowicz, który wręczył autorowi wystawy album siedleckiego fotografa Adolfa Gancwol-Ganiewskiego, autora setek zdjęć dokumentujących historię Siedlec oraz innych miejscowości Podlasia i Lubelszczyzny na początku XX wieku.

Jarosław Kurzawa urodził się w 1977 roku w Turku. Jest absolwentem Akademii Podlaskiej w Siedlcach. Łączy swoją pasję fotograficzną z pracą fotoreportera. Jego zdjęcia są wyjątkowymi sesjami reportażowymi, które oddają emocje i atmosferę miejsc oraz sytuacji. Jako członek Siedleckiej Grupy Twórczej „FOTOGRAM” Jarosław Kurzawa wziął udział w licznych wystawach i plenerach fotograficznych. m.in. V, VI ,VII i VIII „Międzynarodowych Jesiennych Warsztatach Fotograficznych” w Janowie Podlaskim (2009/2010/2011/2012/2013) oraz Plenerze Fotograficznym na Ukrainie, Wołyń 2010. To także uczestnik plenerów fotograficznych „Rezerwat Jata nieznany ląd” (2011) oraz „Jata świat zaklęty lodem” (2012). Zasiadał jako juror w cyklu Konkursów Fotograficznych „Cztery Pory Roku” w obiektywie w powiecie siedleckim. Fotografia Jarosława Kurzawy to uchwycenie chwili w zapędzonym świecie pełnym pięknych obrazów i emocji. Członek Wschodnich Projektów Fotograficznych.

Wystawę w Łukowskim Ośrodku Kultury można oglądać do 5 grudnia 2017 roku. Wstęp wolny. Zapraszamy !!!

Tomasz Kanadys
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe