Wycieczka do Warszawy Łukowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku

  • 24.11.2017, 15:11 (aktualizacja 09.12.2017 21:28)
  • Tomasz Kanadys
Wycieczka do Warszawy Łukowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku
15 listopada 2017 roku słuchacze Łukowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku pojechali na wycieczkę do Warszawy, podczas której mieli okazję zwiedzić: Cmentarz na Powązkach, gmach TVP oraz Muzeum Narodowe w Warszawie.

Na Powązkach słuchacze usłyszeli wiele historii związanych z osobami spoczywającymi w  Alei Zasłużonych. Zwiedzając gmach Telewizji Polskiej uczestnicy wycieczki byli obecni podczas próby odcinka popularnego programu rozrywkowego „Jaka to melodia”. Słuchacze mieli także okazję zobaczyć pomieszczenia, w których nagrywane są programy „Dzień Dobry Polsko”, „Pytanie na Śniadanie” oraz programy sportowe. Finałem wycieczki była wizyta w Muzeum Narodowym, gdzie dostępne były wystawy stałe „Arcydzieła MNW PL” oraz wystawa czasowa Biedermeier.

Tomasz Kanadys
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe