Koncerty na których nie byłem, … a szkoda [THE CORRS] [KONKURS] /odcinek IX

  • 28 marca 2020, 13:00
  • Grzegorz Skwarek
Koncerty na których nie byłem, … a szkoda [THE CORRS] [KONKURS] /odcinek IX
Ludzie piszą i pytają… kiedy wreszcie … . A ja wciąż odpowiadam, że co prawda jeszcze nie zapraszałem do Birminghan, ale tam gdzie nie byłem, a cieszę, że można te wydarzenia obejrzeć w sieci, tam naprawdę chciałbym być. A że rozrzut tego znaczny? To dziś będzie znów po bandzie.

Ktoś pomyślał, że ta historia może mieć już 30 lat? A tyle trwa przygoda czwórki rodzeństwa z Irlandii z muzyką, a w tym roku mija 25 lat od wydania pierwszego albumu, który był tak dobry, że zagrali jako suppurt przed Celin Dion na otwarcie Igrzysk. Trafili na czasy gdy świat odkrył irlandzki folk, a oni czerpali i czerpią zeń pełnymi garściami. Trzy piękne ale i utalentowane muzycznie siostry i spirytus movens grupy Jim. Romantycznie, energetycznie, melodyjnie z dobrym przesłaniem w tekstach. Połączone rodzinnymi więzami i tradycjami. To musiało się udać. I choć już nie mają statusu mega gwiazdy, to wciąż żałuję, że ten w sumie prosty w realizacji, ale doskonały muzycznie show mnie ominął. Z wielu w sieci polecam koncert londyński z 2018 roku.

I mały konkurs z nagrodą dla tego kto pierwszy odpowie na pytanie o moją największą słabość, która zaczyna się dokładnie w 50’10”. Odpowiedzi proszę przesyłać na [email protected] .

 

Grzegorz Skwarek

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe