Fabryka Piosenki ŁOK w Markomanii Marka Niedźwiedzkiego w radiowej Trójce

  • 27 marca 2020, 11:05 (aktualizacja 3 kwietnia 2020, 17:15)
  • Grzegorz Skwarek
Fabryka Piosenki ŁOK w Markomanii Marka Niedźwiedzkiego w radiowej Trójce
Marek Niedźwiedzki twórca m.in. Listy Przebojów Trójki zagra wybrany przez siebie fragment płyty Fabryka Piosenki ŁOK Vol.1. w swojej audycji autorskiej Markomania w sobotę 28.03.2020 roku między 11.05, a 15.00.

Płyta to pierwsze profesjonalne wydawnictwo płytowe Łukowskiego Ośrodka Kultury nagrane przez Anastazję Klimiuk, Klaudię Borejko, Zuzannę Bochman, Oliwię Dzido, Emilię Szcześniak, Julię Stolarczyk, Martę Skurkę. Płyta została nagrana w studio Akademii Dziennikarstwa i Realizacji Dźwięku Artura Zaremby w Warszawie i wydana w ramach stypendium Burmistrza m. Łuków oraz ze środków własnych Łukowskiego Ośrodka Kultury. Planowany na marzec koncert Fabryki Piosenki, podczas którego płyta miała być prezentem dla publiczności odbędzie w pierwszym możliwym terminie.

Na piosenkę Sercem patrz Fabryki Piosenki ŁOK można też głosować na radiopodlasie.pl Najlepsza 10-tka.

Grzegorz Skwarek

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe